شگفتانه سال ۹۵ شهر فرش
19+

هر ماه دو ویلای رویای در شگفتانه سال ۹۵ شهر فرش منتظر شماست. قرعه‌کشی در پایان هر ماه انجام می‌شود و نتیجه در وب‌سایت شهر فرش و همچنین کانال رسمی شهر فرش در تلگرام اعلام می‌شود.

برای پیوستن به کانال تلگرام قرعه کشی اینجا+ کلیک کنید.

برای شرکت در قرعه‌کشی امسال شگفتانه و بالابردن شانس خود برای بردن ویلای رویایی خود کافیست فرش مورد علاقه خود را از شهر فرش بخرید.

خرید هر یک میلیون تومان یک شانس برنده شدن ویلای رویایی در شگفتانه امسال شهر فرش است.

هرچند که خرید شما در روزهای شنبه تا چهارشنبه شانس برنده شدن شما را دوبرابر خواهد کرد.

همانند سال‌های گذشته در مراکز خرید تهران و کرج شما با کانترهای شهر فرش مواجه خواهید شد. هر چند شرکت در قرعه‌کشی ویلاها منوط به خرید است، اما مشتریان عزیز می‌توانند با حضور در مراکز و دریافت تگ‌هایی که تقدیمشان می‌شود کارت تخفیف یکصد هزار تومانی دریافت کنند.

همگان می‌توانند با مراجعه به کانترهای شهر فرش در مراکزی از قبیل مرکز خرید تیراژه ۱ و ۲، میلاد نور، ارگ تجریش، مجنمع کوروش ستاری، پردیس آزادی، هایپرمی کرج و مجتمع نیکامال کرج با درج اطلاعات خود در تگ‌های شهر فرش در قرعه کشی یک دستگاه خودرو تیوولی شرکت کنند.

دیدگاه بگذارید

2 نظرات روشن "شگفتانه سال ۹۵ شهر فرش"

اطلاع از
avatar
لیست کردن:   جدید ترین | قدیمی ترین | بیشترین تعداد رای
حمید
مهمان

آیا برای شرکت درقرعه کشی چه مقدار باید از محصولات هوکر خرید کرد برای قرعه کشی آیا کافی نام شهر وکد ۱۳رقمی را به شماره ۳۰۰۰۸۳۱۰۰ بفرستیم تا در قرعه کشی شرکت کنیم

z_n
مهمان

قرعه کشی چطور انجام میشه من که یکماه پیش یک میلیون وششصد خرید نقدی داشتم وهیچ خبری از قرعه کشی نبود گرچه اگه قرعه کشی هم باشه سرکاریه