قرعه کشی شهر فرش
34+
قرعه-کشی-شهر-فرش
 نخستین جشنواره فروش زمستانه شهر فرش با عنوان “شگفتانه” از اول دی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهر فرش،با آغاز این جشنواره، فروش فرش و تابلو فرش با تخفیف ویژه صورت می گیرد.
خریداران فرش و تابلو فرش می توانند از ٩ صبح تا ساعت ١٢ شب در مدت برگزاری جشنواره شگفتانه از شهر فرش بازدید و خرید کنند.
همچنین خریداران برای حضور در قرعه کشی شهر فرش از سه روش می توانند استفاده کنند.نخست ارسال کلمه “فرش” به شماره پیامکی ۵۰۰۰۲۱۴۸۰۶۲ است و روش دوم مراجعه به کانترهای شهر فرش در مراکز خرید معتبر و میادین میوه و تره بار است و روش سوم ورود به سایت رسمی شهر فرش و عضویت رایگان در باشگاه مشتریان است.
گفتنی است عضویت در باشگاه مشتریان شهر فرش امکان دریافت “شهر فرش کارت” ١٠٠ هزار تومانی را در پی دارد.
بر اساس این گزارش در صورت خرید از شهر فرش از ۳۰ هزار تومان تا ٢ میلیون تومان جایزه نقدی دریافت می کنید.

دیدگاه بگذارید

19 نظرات روشن "قرعه کشی شهر فرش"

اطلاع از
avatar
لیست کردن:   جدید ترین | قدیمی ترین | بیشترین تعداد رای
معصومه حسینی
مهمان
من از شهر فرش شعبه ۱ خرید کردم و باید بگم معنای شخصیت و شرف انسانی و احترام رو کاملا به من القا کردند. همیشه همه چیز فقط پول نیست من اینجا اقساطی خرید کردم اما اونقدر رفتار پرسنل با مشتریان خوب و محترمانه است که انسان احساس می کنه وجود داره و روحش سیراب میشه. ممنون از همه اعضا و مدیران که در دنیایی که جای جایش بی احترامی و بی ارزشی موج میزنه این محیط آروم رو با اینهمه احترام و منش بزرگوارانه ایجاد کردن. حال فک کن اگه همه سازمانها و مراکز خدماتی یاد می گرفتند که… بیشتر »
آرزو
مهمان

من ار شهر فرش میدون حر خرید کردم، همه چی عالی بود. برخوردشون، تنوع. محیطش، همه چی عالی. بسیار هم تمیز بود.

بیژن
مهمان

از شهر فرش خرید کردم پارکینگ رایگان داره ارسال رایگان به در منزل هم داره دو فرش شش متری خریدیم دهها مدل فرش را هم دیدیم که دیدن این همه فرش در مغازه های کوچک غیر ممکن است .سه عدد بن ۵۰۰۰توانی هم برای فود کورت دادند .حالا خودتان نتیجه بگیرید خوب یا بده .

بی نام
مهمان

من از شهر فرش به تازگی خرید کردم و خیلی راضی بودم. نسبت به آقای فرش هم قیمت پایین تر و هم خدمات بهتری داشت. فرش به سرعت ارسال شد. طرح های بسیار متنوعی داشت که همه مورد پسند بود اما آقای فرش شاید فقط یکی دو طرح خوب داشت. البته این نظر و سلیقه منه!

زهره آجرلو
مهمان

خرید از شهر فرش حس آرامش بخشیه چرا که به محض ورود به مجموعه با دنیایی از تنوع رنگ ومدل فرش همراه با توضیحات کامل کارشناسان فرش مواجه میشیم وهمینطور قمیتهای مناسب با تخفیفات ویژه که درنوع خود دلچسب است.

مرتضی رضائی
مهمان

به شهر فرش مراجعه کردم شعبه دو فرشم رو انتخاب کردم و بصورت اقساط ده فقره چک دادم فرش ها رایگان برام ارسال شد و از خریدم هم راضی هستم .

محمد
مهمان

با سلام مطمئنا مسئولان این مجموعه حتما کلمه ضد تبلیغ را شنیدند با عملکردی که شما در حال حاضر دارید واقعا ضد تبلیغ هستید حوصله ندارم توضیح بدم اما قطعا در اینده دوام نخواهید اورد . چوننه خلاق هستید ونه باهوش . نمی دانم شاید می دانید چکار می کنید؟!!!!

ويو
مهمان

سلام نظرات دوستان خیلی جالب و متعجب کننده بود ، من ۵ بار از این مجموعه خرید کردم و هر دفعه کاملا راضی بودم از نظر قیمت ، کیفیت، برخورد با مشتری ، و خصوصا کامل بودن طرح ها هر طرح و نقشه ای با هر سبک سلیقه ای تو این مجموعه هست، مرسی از شهر فرش

مجتبی
مهمان

واقعا جای مضخرفی بود

صغری
مهمان

ما با خانواده رفتیم شهر فرش. یه فرش ۱در۳ میخواستم بگیرم. ۳تا قیمت بهم دادن. اولی گفت ۲۲۵۰۰۰تومان. گفتم میخوامش. کمی بعد گفت ۲۴۶۰۰۰ تومان و کمی بعد تر پایه صندوق گفتن ۲۶۴۰۰۰٫ خاک بر سرشون با این مشتری مداریشون و کاسبیشون

سحر
مهمان

شهر فرش چیزی برای گفتن نداره چون برای مشتری ارزش قائل نیست، دروغ گفتن به مردم توهین به اونهاست ، فرش رو همون جا به مشتری تحویل مدین و میگین امضا کن که سالمه بعد مشخص میشه ایراد داره! کسی هم پاسخگو نیست .

psdk
مهمان

وقتی خدمات پس از فروش ندارید و کسی پاسخگوی مشکلات نیست باشگاه مشتریان به چه دردی میخوره ، شما به فکر جیب خودتون هستید.
من از شهر فرش خرید کردم و ناراضیم فرشهاش رفو شده بود و کسی هم پاسخگوی ما نیست

psdk
مهمان

شهر فرش اصلا جای خوبی نیست به مشتری ها بیاحترامی میشه ، من که از آقای فرش خرید کردم و خیلی هم راضی هستم

خاکسار
مهمان

من شهرفرش ۲ رفتم اصلا راضی نبودم.طبقه سوم اکثر فرش های روی رگال ایراد بافت داشت..یا کچل بود یا نمدی بود یا چین خورده بود..واقعا تاسف داره

khodaei
مهمان

واقعا بد بود..این که شعبه اصلی بود انقدر بد بود وای به حال شعبه دوم و تازه کار

مرتضي
مهمان

من به همراه خانواده برای خرید به شهر فرش رفتم و تصمیم گرفتیم مدتی در کافی شاپ آنجا استراحت کنیم اما متاسفانه انقدرررر کثیف بودحتی از خرید هم منصرف شدیم.روی تمام میز ها پر از خاک بود.واقعا تاسف برانگیزه برای همچین مجموعه ای

ناشناس
مهمان

یه راه کلاه برداری جدید برای شهر فرش
متاسفم که اینطوری به شعور مردم توهین میکنین
برین فرشهای آشغالتون رو جمع کنین

مجىد کرىمپورخامنه
مهمان

شهر فرش تنها مجموعه اىست که کاملا بصورت حرفه اى وفکرشده و اموزش صحىح وحرفه اى به پرسنل وطراحى فضاىى براى سرگرمى کودکان موجب ارامش خاطر حىن خرىدمىشود

فريبا
مهمان

تو حتما از خودشونی شهر فرش واقعاً کلاه برداره چیزی از حرفه ای بودن بلدن نیستین شما کمتر مزخرف واسه مردم بنویسی