قرعه کشی آسان پرداخت
32+

اپلیکیشن پرداخت موبایلی آپ به سهولت  قابل دانلود از گوگل پلی و کافه بازار و اپ استور و مایکت ، برای گوشی هایی با سیستم عامل اندروید و ios قابل نصب و اجراست .اگر هنوز این اپ موبایلی را روی گوشی خود نصب نکرده اید این کار را انجام دهید تا بتوانید آن را به دیگران معرفی کرده تا علاوه بر برخوردار شدن از جوایزمتنوع ، در “قرعه کشی ویژه معرفان “نیز شرکت داده شوید . فقط چند روز دیگر تا قرعه کشی یک دستگاه خودروی ۲۰۶ برای کاربران معرف اپلیکشن آپ باقیمانده است. قرعه کشی این دوره در تاریخ پانزدهم دی ماه با حضور ناظر صدا و سیما و جمعی از مدیران شرکت انجام خواهد شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت (آپ)، در این دوره از قرعه کشی ها هر ماه یک خودروی ۲۰۶ به کاربرانی که معرف اپلیکشن آپ باشند تعلق می گیرد. علاوه بر آن درهر فصل نیز یک خودروی BMW و روزانه یک ربع سکه به تمام کاربران فعال اپلیکیشن و کد دستوری #۷۳۳*به قید قرعه اهدا می شود.

قابل ذکر است کاربر معرف اپلیکیشن آپ به کاربرانی گفته می شود که این اپ موبایلی را به دیگران معرفی و شماره تلفن همراه آنها پس از نصب اپلیکیشن توسط کاربر جدید در اپلیکیشن به عنوان معرف وارد می شود، با اولین تراکنش از سوی کاربر جدید ۱۰۰۰ امتیاز برای معرف درج می شود، با افزایش این امتیازها شانس برنده شدن در قرعه کشی ماهانه آپ برای یک دستگاه خودروی ۲۰۶ بالاتر می رود .

دیدگاه بگذارید

7 نظرات روشن "قرعه کشی آسان پرداخت"

اطلاع از
avatar
لیست کردن:   جدید ترین | قدیمی ترین | بیشترین تعداد رای
علیرضا جاویدمند
مهمان

بسیار عالی

افشارپور
مهمان

سلام من افشارپور هستم یک سال است که با *۷۲۴#شارز میگیرم و قبصامو پرداخت میکنم برام امتیاز هم به صورت پیام ارسال میشه که امتیاز شما در طول هفته و ماه این قده ولی خبری از قرعه کشی اینا اصلا نیست و بیشترین تراکنش رو داشتم میخاستم بدونم چرا

کامران
مهمان

سلام خسته نباشین. ببخشین این قرعه کشی های ۱۰۰ تومنی ماهانه چه موقع میشه

منصورکرمی
مهمان

آخر ماه بعد

منصورکرمی
مهمان

نتیجه رو از چه تریق اطلاع میدین

منصورکرمی
مهمان

این خیلی خوبه که همه رو تشویق به دنیای آسان میکنید

زینب سته
مهمان

ممنونم از اپلیکیشن خوبتون واقعا عالیه