نحوه دریافت جوایز قرعه کشی هوم کر
15+

نحوه دریافت جوایز برندگان اول تا سوم:

-در زمان قرعه کشی با برندگان اول تا سوم تماس گرفته می شود، سپس فردای روز قرعه کشی مجددا با شماره ۹۰****۰۹۱۲۸ با برندگان تماس گرفته شده و مشخصات فردی و اطلاعات مربوط به شخص برنده دریافت، و از برندگان برای مراجعه به شرکت جهت بررسی مدارک دعوت خواهد شد. پس از انجام کارهای مقدماتی مربوط به تهیه جوایز، مجدد از برندگان برای انجام کارهای نهایی و نیز تحویل جوایز دعوت می شود.

 

نحوه دریافت جوایز برندگان چهارم تا دهم:

-فردای روز نمایش تلویزیونی قرعه کشی با برندگان چهارم تا دهم آن دوره از شماره موبایل ۹۰****۰۹۱۲۸ تماس گرفته شده و از آن ها درخواست میگردد که مشخصات فردی خود را به شماره مورد نظر ارسال نماید.

 

نحوه دریافت جوایز برندگان یازدهم تا چهارصد و پنجم:

– فردای روز نمایش تلویزیونی قرعه کشی برای برندگان آن دوره از طرف سامانه با شماره ۱۰۰۰۸۳۱۰۰  و یا ۳۰۰۰۸۳۱۰۰ و یا ۹۲****۰۹۱۲۸ پیامکی مبنی بر برنده شدن صاحب خط به ایشان ارسال می گردد.

– در متن پیامک از شخص برنده درخواست میگردد که نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به ترتیب به شماره مورد نظر ارسال نماید.

– پس از ارسال پیامک از طرف هوم کر با برندگان از شماره تلفن ۸۳۱۰۰۰۰۰ با برندگان تماس گرفته شده و از آنها خواسته می شود تا اطلاعات لازم و مدارک مورد نیاز جهت دریافت جایزه از قبیل کپی شناسنامه یا کپی کارت ملی و اصل کادر طلایی جدا شده از روی محصول را آماده نمایند.

(لازم بذکر است که خطوط مذکور فقط جهت پیامک مورد استفاده قرار گرفته و در صورت تماس پاسخگو عزیزان نخواهد بود. در صورت داشتن هرگونه سوالی با امور مشتریان شرکت به شماره های ۰۲۱۸۸۳۲۲۵۰۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۲۵۰۹ تماس و یا به سایت www.home-care.ir مراجعه نمایید.)

 

– شخص برنده مدارک خواسته شده هوم کر را آماده نموده تا زمان مراجعه مامور پست، به ایشان تحویل، جایزه خود را دریافت و رسید آن را امضا می نماید.

* همراه داشتن اصل مدارک بالا جهت رویت مامور پست الزامی است.

* بدیهی است اگر مدارک مورد نیاز کامل نباشد، مامور پست از تحویل جایزه اجتناب می نماید.

* پر کردن فرم تعهد نامه در زمان تحویل جایزه از مامور پست الزامی است.

دیدگاه بگذارید

2 نظرات روشن "نحوه دریافت جوایز قرعه کشی هوم کر"

اطلاع از
avatar
لیست کردن:   جدید ترین | قدیمی ترین | بیشترین تعداد رای
ناشناس
مهمان

دورغه به هیچکس جایزه نمیدن من ده ها بارشرکت کردم اطرافیانم میلیون ها بار ولی ندیدم تاحالا یکی یه هله پوچ برنده شه

امیراکبری
مهمان
سلام . به همه کارکنان شرکت هوم کر . آیا بهتر نیست برای شهر تهران کدهای شانس بیشتر یا قرعه کشی جدا انجام دهید زیرا تهران به تنهایی یک کشور است . دوم اینکه بجای جایزه بزرگ برای نفر اول ، مثلا ۲۰ جایزه ۵۰ میلیونی یا ۱۰۰ جایزه ۱۰ میلیونی قرار دهید . به اینصورت نفرات بیشتری شاد خواهند شد . و در آخر پس از قرعه کشی های ماهانه ، برای کدهای ارسالی مردم ، از همه بخواهید کدها را نگهدارند و سالی یک بار مثلا در عید فطر یا . ..قرعه کشی خانه وخودرو و پول نقد… بیشتر »